Logo Yazılım ticari yazılımları

Firmamız kurulduğu 2006 yılından bugüne Logo Yazılım ticari yazılımlarının satışını yapmakta, satış sonrası eğitim ve firmalara Erp uygulama danışmanlığı hizmeti vermektedir. Uzman ve tecrübeli kadromuz ile orta ve büyük ölçekli firmaların iş verimliliği artırmaktayız.

Kurulduğumuz tarihten günümüze kadar farklı bir çok sektörde edindiğimiz tecrübe ile müşterilerimize sadece destek hizmeti değil aynı zamanda özel yazılım ihtiyaçları konusunda danışmanlık hizmeti de vermekteyiz.

Logo Yazılım ile kuruluşumuzdan günümüze devam eden beraberliğimiz ve Logo Çözüm Ortağı statüsündeyiz.
Özellikle günümüz koşullarında artı ve katma değer yaratmanın kritik öneminin bilincindedir.

Tüm dünya yeni bir ekonomi ve ticaret anlayışına uyum göstermeye çalışıyorken, bilişim sistemleri hem bu yeni ekonomi anlayışının şekillenmesinde etken olmakta, hem de bu uygulanmasındaki en kritik araç konumundadır.

Günümüzde hiçbir kuruluşun hata yapma, zaman kaybetme, geciken kararlar alma, operasyonel olarak işleri tekrarlama gibi lüksleri bulunmamaktadır.

Hıza ve hatasızlığa giden yolda gerek operasyonel kadrolar, gerekse yönetim kadroları kullandıkları araçlara güvenmek, bu araçlarla birlikte sürdürülebilir gelişmeyi sağlamak zorundadırlar.

Gerek çözümlerini geliştirirken, gerekse hizmet verirken üstlenmiş olduğumuz sorumluluğun bilincindedir. Logo Bayi – İş Ortağı statüsünde hizmet vermektedir.

Devamı

error: İçerik korunmaktadır !!