Logo Muhasebe Programı Eğitim

Logo Muhasebe Programı Eğitim, her düzeye uygun şekilde ihtiyaçlarınız doğrultusunda şekillenmektedir.

Logo Muhasebe Programı Eğitim – Uzaktan ve Ofisinizde Logo Eğitimi

Logo Muhasebe Programı Eğitim

Logo Muhasebe Programı Eğitimi Alın, Verimli ve Hızlı Çalışın

Logo Muhasebe Programı Eğitim, her düzeye uygun şekilde ihtiyaçlarınız doğrultusunda şekillenmektedir. Başlangıç, Orta ve ileri düzeyde eğitim alabilirsiniz. Logo Kurumsal Eğitimlerimizi saatlik olarak alabilmektesiniz.

Logo Yazılım’ın geliştirmiş olduğu Logo Muhasebe Programları: Logo Go Plus, Logo Go3, Lks (Eski) ve Ön Muhasebe Programları olan Logo Start 3, Alınteri (Eski) gibi programlar için Kurumsal eğitim vermekteyiz.

Logo Muhasebe Programı Eğitim

Logo Eğitimini Kimlere Veriyoruz ?

İşe yeni almış olduğunuz personelleriniz yada belli konularda eksiği olan kişilere Logo Eğitim hizmeti vermekteyiz.

Hangi Programlar İçin Eğitim Vermektesiniz ?

Başta Logo Go3, Logo Start olmak üzere Logo Muhasebe ve Ön Muhasebe Programları için eğitim vermekteyiz. Aynı zamanda Logo Bordro Plus, Logo Tiger 3 yazılımları için uzaktan ve ofisinizde eğitim vermekteyiz.

Logo Eğitimi Hakkında Bilgi Almak İstiyorum ?

Detaylı bilgi almak ve fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz: 444 43 19


Logo Fiyatı

Logofiyati.com bir Alp Bilge Yazılım sitesidir. İstanbul, Kocaeli ve Azerbaycan Şubeleri ile Eğitim, Danışmanlık ve Satış hizmetleri vermektedir. Kampanyalı fiyatlardan Logo Yazılım Çözümlerine sahip olmak isterseniz bizimle iletişime geçiniz. Telefon: 444 43 19

error: İçerik korunmaktadır !!